Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

talentica
talentica
talentica talentica talentica

Współpraca na zasadzie wynajmu naszego rekrutera – zoptymalizuj czas oraz koszty. Dedykowany rekruter tylko dla Twojej firmy

Nasi Talent Partnerzy dołączają do Twojego zespołu i dbają o cały proces rekrutacji w Twojej organizacji.

Działają jako Twój wewnętrzny team - może to być zarówno jeden rekruter jak i cały zespół. Nasi TP posiadają szerokie doświadczenie w pracy dla różnych klientów z różnych sektorów. Ich doświadczenie często wynika z faktu współpracy z jednymi z najszybciej rozwijających się startupów technologicznych w całej Europie.

TP to osoba która, wdraża i zarządza Twoim ATS (jeśli Twoja organizacja go nie posiada, nasz Talent Partner wybierze najlepszy ATS dla Twojej firmy i wdroży go wraz z Twoim zespołem), przeglądami procesów, planowaniem pracy zespołowej, budowaniem marki pracodawcy, usuwaniem blokerów projektów, stałą pracą z interesariuszami i wieloma innymi rzeczami. Na koniec dnia jego praca ma przynieść wymierny efekt w postaci zatrudnienia konkretnych specjalistów w określonym czasie.

1. Pierwszym krokiem jest wykonanie audytu rekrutacji i procesów biznesowych, który pokaże nam, jak możemy z Tobą współpracować i co powinniśmy zmienić, aby Twoja firma była najszybciej rozwijającą się firmą w swojej branży. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami różnej wielkości wiemy, co działa, a co należy poprawić. Nasze spektrum doświadczeń obejmuje kilkadziesiąt firm technologicznych, dla których pracujemy.


2. Kolejnym krokiem jest wydelegowanie jednego, dwóch lub więcej “wbudowanych” rekruterów (Talent Partnerów), którzy zajmą się wszystkimi Twoimi potrzebami rekrutacyjnymi. Będą zaangażowani jak część Twojego wewnętrznego zespołu – będą pracować tylko dla Ciebie w pełnym wymiarze godzin.

 

1. Płacisz stałą miesięczną kwotę (model abonamentowy) bez żadnych innych kosztów. To my w ramach współpracy zapewniamy naszym Talent Partnerom dostęp do najnowszych narzędzi takich jak Macbook, iPhone, Linkedin Professional, płatne szkolenia i wiele innych. Nie musisz inwestować w tego typu rzeczy – płacisz co miesiąc jedną kwotę za cały pakiet i oczekujesz wyników.


2. Nasi Talent Partnerzy to najwyższej klasy specjaliści z szerokim wachlarzem doświadczeń. Mają stosowną wiedzę jak przyciągnąć kandydatów do pracy w Twojej organizacji. Ponadto mają ogromną bazę danych, zbudowali relacje z kandydatami z całego świata – tak, nasi Talent Partnerzy mają doświadczenie z kandydatami z UE, USA, Kanady czy Singapuru.

Jesteśmy idealnym wyborem, gdy chcesz szybko zatrudnić kilka osób. Sprawdzimy się również wtedy, gdy potrzebujesz elastycznego i przejrzystego podejścia oraz stałej współpracy.

W zależności od potrzeb możemy rozpocząć współpracę w ciągu 3-6 tygodni. W niektórych przypadkach proces może być jeszcze szybszy.

Kluczowe korzyści i główne różnice między modelem Embedded Recruitment, a Direct & Executive Search:
talentica
  • 1Opracowanie najlepszej strategii rozwoju
  • 2Redukcja kosztów o ~50% w porównaniu do pozyskiwania kandydatów w oparciu o opłatę za sukces (success fee)
  • 3Talent Partnerzy działają jako Twój wewnętrzny zespół więc wszystkie blokery (problemy) rozwiązywane są na bieżąco dzięki czemu możemy zapewnić 2-3 razy szybszą rekrutację w porównaniu do typowego modelu opłaty jakim jest success fee.
button indicator talentica talentica

Koszty

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, jak duży zespół TP chcesz subskrybować.

Koszty zależą również od doświadczenia Talent Partnera/ów. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o tym modelu współpracy!