Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

talentica
talentica
talentica talentica

O firmie

Agencja rekrutacyjna IT

 


Jesteśmy globalną agencją doradztwa personalnego i rekrutacji IT. 
Działamy na całym świecie, choć nasi Klienci to w 70% kraje Europy Zachodniej i USA.

Specjalistów rekrutujemy głównie za pomocą metody Direct Search & Selection oraz Executive Search.

Udostępniamy także swoich rekruterów w modelu subskrypcyjnym będącym częścią RPO - Embedded Recruitment. Z uwagi na zdobytą wiedzę i zaufanie, szkolimy zarówno małe i średnie firmy, udzielamy konsultacji online kandydatom jak i pracodawcom chcącym tworzyć coraz lepsze środowisko pracy.

talentica talentica
taletica

Misja

Misją Talentica jest wsparcie naszych Klientów w budowie specjalistycznej kadry przy wysokim zaangażowaniu i trwałych relacjach z kandydatami.

Naszym atutem jest wysoka skuteczność realizowanych projektów oraz wsparcie jakie oferujemy naszym kandydatom – od pomocy księgowej po kwestie prawne, na negocjacjach umowy kończąc. Skuteczność projektów jest ściśle związana z zaawansowanym procesem pozyskiwania kandydatów. Nie działamy szablonowo. Wytrwale budujemy relacje, które owocują dopiero po dłuższym czasie. Działamy długofalowo i transparentnie. Inwestujemy w najlepszych ludzi i narzędzia na rynku.

Cezary Jarosz / Founder @ Talentica

talentica talentica
MOCNE STRONY
talentica

Doświadczenie techniczne

Jesteśmy techniczni i znamy się na rekrutacjach IT. Potrafimy odróżnić czym jest frontend i backend i nie mylimy Javy z JavaScript. Mamy wiedzę o obszarach IT, w których szukamy odpowiednich specjalistów.

talentica

Brak rutyny

Do każdego kandydata jak i samego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Znamy mocne i słabe strony oferty, a także oczekiwania konkretnych kandydatów. W ten sposób docieramy z ofertą tylko do tych, dla których może być ona interesująca. Budujemy profesjonalny wizerunek marki, dbamy o Employer Branding pracodawcy. 

talentica

Szybkość działania

Z uwagi na fakt iż przez lata działania jako software house zdobyliśmy uznanie wielu inżynierów IT, dużą część projektów jesteśmy w stanie “zamknąć” w ciągu 2-3 tygodni, a pierwsze kandydatury dostarczyć Klientowi w ciągu kilku dni roboczych.

talentica

Szkolimy

Jako profesjonaliści w branży, mamy na swoim koncie ponad 500 godzin konsultacji online dla firm jak i kandydatów z całego świata. Doradzamy kandydatom co mogą poprawić w swojej karierze, jakie braki uzupełnić by znaleźć wymarzoną pracę, a Klientom jak wznieść proces rekrutacji w ich organizacjach na jeszcze wyższy poziom.

talentica

System poleceń

By rekrutować szybciej i skuteczniej, wprowadziliśmy system wynagradzania kandydatów za każde skuteczne polecenie kolegi lub koleżanki z branży. Dzięki temu kandydaci chętniej polecają nam swoich znajomych.

talentica talentica
talentica

DLACZEGO MY?

Przede wszystkim dlatego, że sami jesteśmy techniczni. Przez wiele lat przed powstaniem brandu Talentica działaliśmy z sukcesami jako software house realizując projekty mobilne, webowe, średniej i dużej wielkości projekty enterprise dla wielu klientów z całego świata.

talentica
Dzięki temu jesteśmy o krok przed konkurencją, potrafiąc szybko i skutecznie dotrzeć do odpowiednich specjalistów.

Mamy zbudowany network. Współpracując z nami, masz pewność, że oddajesz część swoich obowiązków we właściwe, techniczne ręce. 

Agencja Rekrutacyjna IT - Embedded Recruitment. Rekrutacje IT. Rekrutacja specjalistów w branży IT.