Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

talentica talentica scroll indicator Przewiń stronę
talentica
talentica

Globalna agencja doradztwa personalnego i rekrutacji IT

talentica
talentica

Łączymy najlepszych inżynierów IT z najlepszymi pracodawcami na rynku

talentica
talentica

Rekrutacje IT | Direct & Executive Search | Embedded Recruitment | Konsultacje

talentica talentica talentica

O FIRMIE

Rekrutacja specjalistów w branży IT - Agencja rekrutacyjna IT

Jesteśmy globalną agencją doradztwa personalnego i rekrutacji IT. 
Działamy na całym świecie, choć nasi Klienci to w 70% kraje Europy Zachodniej i USA. Nasze międzynarodowe doświadczenie pozwala nam zrozumieć specyfikę różnych rynków i dostosować strategię rekrutacyjną do indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy bazą ponad 80.000 kandydatów branży IT, co sprawia, że jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby naszych klientów. Działamy na rynku rekrutacji IT już prawie 10 lat - znamy się na tym co robimy, a jako agencja rekrutacyjna IT zaufanie zdobyliśmy wśród największych marek na świecie. 

Specjalistów rekrutujemy głównie za pomocą metody Direct Search & Selection oraz Executive Search.

Udostępniamy także swoich rekruterów w modelu subskrypcyjnym będącym częścią RPO - Embedded Recruitment. Z uwagi na zdobytą wiedzę i zaufanie, szkolimy zarówno małe i średnie firmy, udzielamy konsultacji online kandydatom jak i pracodawcom chcącym tworzyć coraz lepsze środowisko pracy. Agencja Rekrutacyjna IT - Embedded Recruitment. Rekrutacja specjalistów w branży IT. Pomoc w rekrutacji IT. Rekrutacje IT wyższego szczebla.

Więcej button indicator
talentica
talentica talentica

Realizujemy ponad

100

projektów rekrutacyjnych w każdym roku

talentica
talentica

USŁUGI

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że delegujesz zadania właściwie. Zadbamy o Twój biznes, powiedz tylko czego potrzebujesz, a my zrobimy wszystko aby Ci to dostarczyć. Talentica jako lider w branży rekrutacyjnej IT, gwarantuje nie tylko wąską specjalizację i głęboką wiedzę z zakresu technologii, ale również skuteczność oraz niezawodność w każdym etapie procesu. Działając zarówno w obszarze direct search, jak i executive search, zapewniamy kompleksowe wsparcie w rekrutacjach na każdym szczeblu. Nasza zaawansowana usługa embedded recruitment pozwala firmom na wynajęcie rekrutera IT na określony czas lub konkretny projekt. 

Obecnie obsługujemy ponad

80

firm z całego świata

talentica

Direct & Executive Search

Nasza wykwalifikowana kadra konsultantów IT dotrze do najlepszych specjalistów i managerów na rynku i nakłoni ich do podjęcia pracy w Twojej organizacji

talentica

Konsultacje online

Potrzebujesz konkretnych informacji w obszarze rekrutacji IT? Chcesz omówić proces rekrutacji w Twojej firmie i dowiedzieć się co należy poprawić? Skontaktuj się z nami.

Embedded Recruitment

Współpraca na zasadzie wynajmu naszego rekrutera – zoptymalizuj czas oraz koszty. Dedykowany rekruter tylko dla Twojej firmy

Więcej button indicator
talentica
talentica
talentica talentica
talentica

Opinie

Dbamy o każdy szczegół procesów rekrutacyjnych.
Cenimy konstruktywną krytykę, wyciągając z każdej współpracy wielką naukę.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz wsparcie doświadczonych rekruterów, którzy mają dostęp do szerokiej bazy danych i nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych. Nasze międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na efektywne poszukiwanie kandydatów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu rekrutacyjnego. Nasza pomoc w rekrutacji IT opiera się na kompleksowym podejściu – od zrozumienia potrzeb firmy, przez identyfikację i weryfikację kandydatów, po wsparcie w procesie negocjacji i onboardingu.

Analizujemy procesy i poczynione działania, aby tworzyć wyższą wartość dla naszych klientów i kandydatów. 

Talentica to nie tylko kolejna agencja rekrutacyjna IT. To partner w rekrutacji IT, który rozumie Twoje potrzeby i jest w stanie dostarczyć najlepsze talenty w branży. 

 

talentica opinion

Talentica wykazała się wysoką skutecznością w dostarczeniu mi oferty pracy, która odpowiada moim oczekiwaniom. Byłem profesjonalnie prowadzony oraz informowano mnie na bieżąco na jakim etapie znajduje się moja kandydatura.

Kajetan Pastusiak

Quality Assurance

talentica opinion

Zrekrutowaliśmy wspólnie wielu zdolnych programistów. Talentica to według nas wyjątkowy "gracz" na rynku IT. Od niemal 4 lat wspólnie realizujemy jedne z najciekawszych projektów developerskich opartych o najnowsze trendy i technologie.

 

Łukasz Blachowicz

Owner @ Rapidworks

talentica opinion

Rekrutacja przeprowadzona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Talentica cały czas utrzymuje dobry kontakt z kandydatem oraz potencjalnym pracodawcą, wspiera słowem i czynem na każdym etapie rekrutacji, ciągle "trzyma rękę na pulsie".

Włodzimierz Razuwanow

IT Manager