Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

talentica
talentica
talentica

Kandydaci

Dlaczego kandydaci nas wybierają?

triangle
Mamy zaufanie wśród tysięcy specjalistów IT.

Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, informujemy o każdym etapie procesu, znamy się na tym, co robimy, każdego kandydata traktujemy poważnie i indywidualnie. To dzięki nim istniejemy.

talentica

Jesteśmy techniczni

Przez wiele lat sami zatrudnialiśmy programistów. Wiemy czego potrzebują oraz jakich wyzwań szukają. Jako specjaliści w swoim fachu znajdziemy dla Ciebie pracę, która odpowiada Twoim konkretnym umiejętnościom i potrzebom.

talentica
talenica
talentica
talenica

Działamy globalnie

Jeśli chcesz pracować w innym kraju i jesteś gotowy do relokacji to portfolio naszych klientów i partnerów chętnie Ci w tym pomoże. Współpracujemy z klientami z całego świata.

Wsparcie oraz stały kontakt

Utrzymujemy stały kontakt z kandydatami nawet jeśli nie doszło do nawiązania współpracy z naszym Klientem. Informujemy o całym procesie oraz przebiegu rekrutacji. Dajemy feedback. Szanujemy czas. Przypominamy się w sytuacji gdy możemy zaoferować nowe, ciekawe wyzwania.

talenica
talentica talentica
talenica

Ambitne projekty i solidni pracodawcy

Weryfikujemy wnikliwie każdą nową firmę, z którą podejmujemy współpracę. Nie współpracujemy z każdym. Szczegółowo dobieramy partnerów aby stworzyć środowisko najlepszych projektów dla naszych kandydatów. Dzięki temu jesteśmy pewni swoich możliwości.

button indicator talentica

Szukasz pracy?

Talentica to możliwość nieograniczonego rozwoju. Pomagamy firmom rekrutować najlepszych, a także tworzymy globalne projekty IT. Pokaż nam co potrafisz!

Skontaktuj się z nami i dołącz do Talentica!