kontakt@talentica.pl +48 505 512 955
REKRUTACJE IT / DIRECT & EXECUTIVE SEARCH / ROZWIĄZANIA END-TO-END
ŁĄCZYMY NAJLEPSZYCH INŻYNIERÓW IT Z NAJLEPSZYMI PRACODAWCAMI NA RYNKU
GLOBALNA AGENCJA DORADZTWA PERSONALNEGO I REKRUTACJI IT

Jak możemy Ci pomóc?

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że delegujesz zadania właściwie. Zadbamy o Twój biznes, powiedz tylko czego potrzebujesz, a my zrobimy wszystko aby Ci to dostarczyć.

Specjalizujemy się w trzech, głównych obszarach:

Direct Search
Nasza wykwalifikowana kadra konsultantów IT dotrze do najlepszych specjalistów na rynku i nakłoni ich do podjęcia pracy w Twojej organizacji.
Executive Search
Nasi doświadczeni konsultanci nawiążą kontakt z najlepszymi menedżerami na rynku i sprawią, że Ci chętnie podejmą pracę w Twojej firmie.
Rozwiązania end-to-end
Nasi developerzy pracują nad projektami dla klientów z całego świata. Tworzymy zarówno aplikacje mobilne, webowe jak i duże rozwiązania klasy enterprise.

cenimy i nagradzamy za jakość

Nasi konsultanci wynagradzani są za wysoką skuteczność oraz jakość powierzonych im zadań. W biznesie kierujemy się japońską zasadą KAIZEN, dążąc tym samym do bycia liderem branży. Nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w wiedzę oraz nagradzamy za nieszablonowość i osiąganie wysokiej wydajności. Dostarczamy specjalistów dla różnych branż, głównie dla klientów z sektora FinTech, Insurtech, ale również klientów z branży medycznej, FMCG, medialnej i innych. Mamy na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych rekrutacji na takie stanowiska jak: Java Developer, iOS Developer, Android Developer, UX/UI Designer, Front-end, Back-end, PHP Developer, Business Analyst, Project Manager, SCALA Developer, Head of QA.

110

Ukończonych projektów rekrutacyjnych.

7800

Godzin pracy naszych specjalistów w jednym miesiącu.

87

Zrealizowanych projektów developerskich.

48

Zadowolonych klientów z całego świata.

Opinie inżynierów IT

Dbamy o każdy szczegół procesów rekrutacyjnych. Cenimy konstruktywną krytykę, wyciągając z każdej współpracy wielką naukę.
Analizujemy procesy i poczynione działania, aby tworzyć wyższą wartość dla naszych klientów i kandydatów.

Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że sami jesteśmy techniczni. Realizujemy projekty mobilne, webowe, średniej i dużej wielkości projekty enterprise dla wielu klientów z całego świata. Dzięki temu jesteśmy o krok przed konkurencją, potrafiąc szybko i skutecznie dotrzeć do odpowiednich specjalistów.
Współpracując z nami, masz pewność, że oddajesz część swoich obowiązków we właściwe, techniczne ręce.

Nasze mocne strony:

Doświadczenie techniczne
Oprócz agencji Talentica, jesteśmy 100% udziałowcem software house'u. Dzięki temu, dostarczamy kandydatów w pełni spełniających wymagania projektowe, doświadczonych i gotowych do realizacji określonych zadań.
Weryfikacja techniczna
Bogate doświadczenie naszego zespołu pozwala nam na właściwą weryfikację potencjalnych kandydatów pod kątem umiejętności technicznych. Dzięki temu klient ma pewność, że nowy współpracownik wpłynie pozytywnie na rozwój jego organizacji.
Ocieplenie wizerunku branży
Wszystkie projekty oraz kandydatów traktujemy indywidualnie. Nie wysyłamy masowych wiadomości, a kandydat jest z nami w stałym kontakcie oraz jest na bieżąco informowany o zmianach w procesie.
Autorski system poleceń
Posiadamy własny, autorski system poleceń, który pozwala nam zwiększać efektywność pojedynczej rekrutacji nawet o 60%. System pozwala oszczędzać czas zarówno naszych klientów jak i kandydatów biorących udział w procesie.
10 dni na dostarczenie kandydatur
Działamy w oparciu o tzw. sprinty. Dajemy gwarancję dostarczenia odpowiednich kandydatur w ciągu 10 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Dzięki temu nasi klienci ograniczają czas pozyskania dobrego specjalisty do niezbędnego minimum.
Globalne możliwości
Dzięki globalnemu zasięgowi i kontaktom wśród developerów na całym świecie, jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednich specjalistów z każdego i do każdego miejsca na świecie. Nasza baza liczy ponad 70.000 rekordów i pozwala dotrzeć do specjalistów najbardziej niszowych technologii.

Zdobyte uznanie

Wysoka skuteczność, dokładność i nieustająca nauka zaowocowały i przyczyniły się do zaufania jakim darzą nas dziś nasi klienci.

Proces rekrutacji

Każdy proces rekrutacyjny traktujemy osobno. Pomimo tego iż każdy projekt w swojej istocie spełnia podobne założenia i cele, wymaga od naszych konsultantów indywidualnego podejścia. Każda technologia jest inna, tak samo jak inne są oczekiwania naszych kandydatów oraz klientów.

research
Początkowy etap to badanie rynku kandydatów danej technologii, wstępne nawiązanie relacji z kandydatami
Wstępna weryfikacja
Weryfikacja CV, wywiady
Weryfikacja rozszerzona
Finalna weryfikacja kandydatur, testy sprawdzające oraz negocjacje umów
Finalizacja
Zamknięcie procesu zatrudnienia, opieka nad kandydatem, badanie satysfakcji, wnioski

KANDYDACI

Każda osoba poszukująca nowych wyzwań ceni sobie swój czas oraz dba o rozwój osobisty. Chce aby kariera oraz kierunek, który obrała wpłynął na sukces w przyszłości. Obdarzeni zaufaniem setek specjalistów jesteśmy ich dumnym partnerem.

Jesteśmy zgranym i pracowitym zespołem. Szukasz nowych wyzwań?
Dołącz do Talentica!

Talentica to możliwość nieograniczonego rozwoju. Pomagamy firmom rekrutować najlepszych, a także tworzymy globalne projekty IT. Pokaż nam co potrafisz!

Dlaczego kandydaci nas wybierają?

Mamy zaufanie wśród specjalistów IT. Utrzymujemy stały kontakt, informujemy o procesie, znamy się na tym co sprzedajemy, traktujemy ich poważnie i indywidualnie. To dzięki nim istniejemy.

Jesteśmy techniczni

Sami zatrudniamy programistów. Wiemy czego potrzebują oraz jakich wyzwań szukają. Jako specjaliści IT znajdziemy dla Ciebie pracę, która odpowiada Twoim konkretnym umiejętnościom i potrzebom.

Działamy globalnie

Jeśli chcesz pracować w innym państwie i jesteś gotowy do relokacji to portoflio naszych klientów i partnerów chętnie Ci w tym pomoże. Współpracujemy z klientami z całego świata, głównie z USA, Kanady, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Finlandii i wielu innych krajów.

Wsparcie oraz stały kontakt

Utrzymujemy stały kontakt z kandydatami nawet jeśli nie uda nam się rozpocząć współpracy. Informujemy o całym procesie oraz przebiegu rekrutacji. Dajemy feedback. Szanujemy czas. Przypominamy się w sytuacji gdy możemy zaoferować nowe, ciekawe wyzwania.

Ambitne projekty i solidni pracodawcy

Weryfikujemy wnikliwie każdą nową firmę, z którą podejmujemy współpracę. Szczegółowo dobieramy partnerów aby stworzyć środowisko najlepszych projektów dla naszych kandydatów. Dzięki temu jesteśmy pewni swoich projektów.

Rekrutacje IT: Direct & Executive Search
100%
WEB: Java, Angular2, Spring, HTML5, React.js, JS, PHP
95%
Mobile: natywnie iOS & Android, phoneGap
90%
Bazy danych: PostgreSQL, MySQL, Apache Solr
85%
Design: makiety UX/UI, flowcharts
80%
Konfiguracja i administracja serwerami
75%

Specjalizacja technologiczna

Oprócz rekrutacji specjalistów technicznych oraz menedżerów sektora IT, dostarczamy dla naszych klientów także całe projekty IT, które realizujemy w oparciu o model rozliczeń fixed-price i time and material. Posiadamy własny zespół developerski, team testerów oraz project managementu. Specjalizujemy się głównie w technologiach webowych i mobilnych, ale nie straszne nam są również większe rozwiązania klasy enterprise. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu projektowego, jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania end-to-end dla podmiotów różnych sektorów.

Ostatnie wpisy

Blog o rekrutacjach, technologiach i branży IT.
Porady rekrutacyjne, employer branding, HR, zarządzanie zespołem, motywacja pracowników, nowe technologie, nowinki branży IT.

Aktualne oferty pracy | Job Offers

🙏Hello World! 🔥 Obecnie NAJPILNIEJ poszukujemy osób na niżej wymienione stanowiska:🔥 🔥 Our latest job offers listed below:🔥 Specjalista ds.…

Read more
Aktualne oferty pracy | Job Offers
Jakie oferty pracy wybierają kandydaci? Na co powinien zwrócić uwagę pracodawca przy konstruowaniu ogłoszenia?

Jakie oferty pracy wybierają kandydaci? Na co powinien zwrócić uwagę pracodawca przy konstruowaniu ogłoszenia?

Jakie oferty pracy wybierają kandydaci? Na co powinien zwrócić uwagę pracodawca przy konstruowaniu ogłoszenia? Jednym z kluczowych problemów pracodawców jest…

Read more

Niestosowne zachowania kandydatów – co myśli rekruter?

Niestosowne zachowania kandydatów – co myśli rekruter? Wielokrotnie spotykamy się z tezą iż to zdanie kandydatów na temat rekruterów jest najbardziej…

Read more
Niestosowne zachowania kandydatów – co myśli rekruter?